Referanslarımız

İngiltere'de eğitim gören öğrencilerimizden bazılarının kurs programları ve İngiltere hakkındaki izlenimleri bu bölümde yer almaktadır. Değişik konularda üniversite eğitimi, master için öğrencilerin kazandığı beceriler, dil okullarında İngilizcelerini ne kadar geliştirme şansları olduğu ve pek çok pratik bilgiyi bu bölümümüzde inceleyebilirsiniz.

Üniversite Eğitimi

British Side, Birleşik Krallık’taki pek çok üniversiteyi resmi olarak Türkiye’de temsil etmekte ve öğrencilere okul işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Dünya sıralamalarında ön plana çıkan bu okullara dair tüm sorularınızı bizlere danışabilir ve üniversitelerimizde eğitim alan öğrencilerimizin deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Akademik Yaz Okulu

İngiltere’deki üniversitelerden bir bölümü, Türkiye’deki üniversite ya da lise son sınıf öğrencilerine kendi kampüslerinde yaz aylarında akademik yaz okulu programları sunmaktadır. Öğrenciler bu programlar kapsamında İngiliz üniversite hayatını deneyimleme şansı elde etmekte, Ekonomi, İşletme, Politika ya da Bilim alanları gibi değişik konularda dersler alabilmekte ve üniversitenin düzenlediği sosyal ve kültürel aktivitelere dahil olabilmektedir. Bu alanda geçtiğimiz seneler içinde eğitime katılmış olan öğrencilerimizin deneyimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Dil Eğitimi

İngiltere’de çok çeşitli programlar sunan pek çok dil okulu bulunmaktadır. British Side'ın resmi olarak teslim ettiği tüm dil okulları British Council onaylıdır. Ayrıca çoğu okul, Quality English grubundadır. Quality English, yüksek kalite ve standartlara sahip dil okullarının oluşturduğu bir gruptur. Temsil ettiğimiz dil okullarımızda eğitim alan öğrencilerimizin deneyimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.