Queen Mary’den Online Foundation Programı!

International Foundation Programları (Lisans Hazırlık Programları), mevcut diplomanız veya dil seviyeniz ile İngiltere'de uluslararası bir üniversitede eğitim almak için gerekli olan seviye arasındaki boşluğu doldurmak için tasarlanan hazırlık programlarıdır. Direkt olarak lisans eğitimine başlamak yerine bahsettiğimiz hazırlık programlarını tamamlamayı tercih eden öğrenciler, İngiltere'deki yeni hayatlarına, yeni eğitim sistemine ve uluslararası bir kültüre sahip üniversitelerde eğitim almaya alışma süreçlerini daha uyumlu bir şekilde tamamlarlar. Foundation programlarını tamamlayan öğrenciler, lisans eğitimlerinin devamı için İngiltere'deki okullardan kabül alma şanslarını da şüphesiz ki arttırırlar.

Queen Mary University of London, Humanities and Social Sciences Foundation programının giriş şartlarını sağlayan ancak dil şartı için sınavlara giremeyen adaylar için programı online olarak dizayn etti. İngiltere’ye öğrenci olarak gitmeniz için almanız gereken Tier 4 vizesi için gerekli olan dil sınavlarından birini (SELT) alamıyorsanız Queen Mary’nin alternatif olarak kabul ettiği online İngilizce sınavlarından birini alarak Foundation programına kaydınızı yaptırabilirsiniz. Alternatif sınavlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

IELTS gibi Tier 4 vizesi için gerekli olan dil sınavlarından birini aldıktan sonra eğitiminize Londra’da devam etmeyi tercih ederseniz dilediğinizde vize sürecinizi başlatabilirsiniz.

Yeni uzaktan öğrenim Foundation programının sonunda geçiş yapabileceğiniz bölümler:

·         Business Management
·         Economics and Finance
·         English Literature, Film and Drama
·         Geography and Development Studies
·         Global Health
·         Humanities and Social Sciences
·         Law
·         Politics and International relations

Başvuru yapmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.