Loading…
SİTE ARAMASI

Hakan Erkli

Hakan Erkli

University of Surrey

Program: MSc International Tourism Management

Tarih: 2018 – 2019 Akademik Eğitim Dönemi

Öğrencimizin ilk dönem sonunda izlenimlerine dair emailini sizlerle paylaşıyoruz. Gelecek sene İngiltere’de yüksek lisans özellikle de Turizm bölümünü düşünenlere Surrey’i tavsiye etmek isterim


Merhaba,
Surrey’de birinci dönemi bitirmiş ve Christmas tatiline girmiş bulunmaktayım. İnanılmaz keyifli bir dönem geçirdim. Aldığım tüm dersler özellikle de Sustainable Tourism, International Tourism, Tourism Services Marketing vb… harika derslerdi ve akademik olarak çok başarılı gidiyorum. Şu ana kadar gayet iyi sonuçlar aldım. Daha önce ki Erasmus tecrübem sayesinde çok daha çabuk ortama uyum sağladım.
Turizm alanındaki eğitim kalitesiyle ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anlamış oldum. Tanıştığım tüm hocaların ilgi ve alakaları, yardımseverliği beklentimin çok çok üstündeydi.
Kaldığım yurdun lokasyonu (Manor Park) gayet iyi. Ulaşım ile ilgili şimdiye kadar hiçbir sıkıntım olmadı. Dünyanın çok çeşitli yerlerinden (Çin, Yunanistan vb…) bir sürü arkadaşım oldu. Surrey’deki pek çok kulübe de (Food and Wine Society, Tourism Hospitality Events Society vb…) katılma şansım oldu.
Aynı zamanda Londra’ya oldukça yakın oluşu sayesinde sık sık arkadaşlarımla Londra’ya gittim. Özellikle de Hyde Park’taki Winter Wonderland Festivali çok güzeldi. Geçen hafta bir ders hocamız Greenwich’i gezdirdi.
Gelecek sene İngiltere’de yüksek lisans özellikle de Turizm bölümünü düşünenlere Surrey’i tavsiye etmek isterim.
İlginiz için teşekkürler.
Sevgiler.
Hakan Erkli