Loading…
SİTE ARAMASI

Didem Demirel

Didem Demirel

Royal Holloway, University of London

Program: MA Marketing
Tarih: 2013 – 2014 Akademik Eğitim Dönemi

Royal Holloway Londra’ya hem 40dk mesafede olduğu için hem de Londra’nın kalabalığından uzak olduğu için ideal yaşam standartlarını sağlıyor bence.


Eylül ayından itibaren Royal Holloway University of London’da Marketing masterina devam etmekteyim. Öncelikle gelmeyi düşünenler için okuldan bahsedeyim. Royal Holloway Londra’ya hem 40 dk mesafede olduğu için hem de Londra’nın kalabalığından uzak olduğu için ideal yaşam standartlarını sağlıyor bence. Bunun yanında okulun bulunduğu Egham kasabasında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketler ve alışveriş olanakları mevcut. Okulun bünyesinde ise zaten sağlık merkezi, campüs chop, café, restorant ve eğlence amaçlı birkaç mekan bulunmakta. Yurt olanakları mevcut, ancak başvurmak için geç kalmamanızı öneririm. Okulun öğrenci birliği de dönem içinde aktiviteler ve dönem başında oryantasyon programı düzenleyerek sürekli aktif haldeler. Marketing programı ise gerçekten alanında çok iyi hocaları barındıran bir program. Genel olarak qualitative marketing dalında çalışmalar yapacaklar için uygun olmakla beraber, bu alanda çok çok iyi bir bilinirliği var.

Yerleşik düzeninizden ayrılıp İngiltere’ye eğitime gelmek zor bir karar ancak Melisa Hanım ve Ankara British Side Ofisi gerçekten bana çok destek oldu. Hem karar verme sürecinde, hem belgeleri toparlayıp okula ve vizeye başvurma sürecinde bana gösterdikleri yardımseverliklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum ve başvurmayı düşünen herkese tereddüt etmeden başvurmalarını öneriyorum:)

Didem Demirel