Loading…
SİTE ARAMASI

Utku Uçay

Utku Uçay

King’s College London

Program: MSc Mental Health Studies
Tarih: 2017-18 Akademik Eğitim Dönem

Buraya geldikten sonra eğer yeteri kadar istekli olursanız okul her turlu fırsatı sağlıyor, okulda part time is buldum, yakında okulun sağladığı staj programımız başlıyor. İyi ki British Side ile calismisim, iyi ki beni King’s College’i tercih etmişim.


King’s College’de Mental Health Studies yüksek öğretimimi gerçekleştirmekteyim. Geldiğimden bu yana hiç zorluk yaşamadım, gelmeden önce British Side buraya alışabilmem için her turlu kolaylığı sağladı. Buradaki diğer Türk öğrencilerin yaşadıkları sorunları duyunca ne kadar doğru bir tercih yaptığımı bir kez daha anlamış oldum. Okulum King’s College ise geldiğim ilk günden beri her turlu sorunuma yardımcı oluyor. Özellikle hocalarım derslerle ilgili her turlu yardımları yapmaktan kaçınmıyorlar.

Okul her turlu kolaylığı sağlıyor; nasıl cv yazılması gerektiğini gösteriyor, nasıl mülakatlara hazırlanmamızı gösteriyor, nasıl akademik essay ve tez yazılır hakkında dersler veriyor.

Buraya geldikten sonra eğer yeteri kadar istekli olursanız okul her turlu fırsatı sağlıyor, okulda part time is buldum, yakında okulun sağladığı staj programımız başlıyor. İyi ki British Side ile calismisim, iyi ki beni King’s College’i tercih etmişim.