Okullarımız

British Side olarak İngiltere’de pek çok dil okulu ve üniversitenin resmi temsilciliğini yapmaktayız. Temsilcisi olduğumuz üniversitelerin birçoğu dünya üniversite sıralamalarında ilk 100 en iyi okul arasında bulunmaktadır. Dil okullarımızın tamamı British Council onayına sahiptir.

Üniversitelerimiz

British Side, Birleşik Krallık’taki pek çok üniversiteyi resmi olarak Türkiye’de temsil etmekte ve öğrencilere okul işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Dünya sıralamalarında ön plana çıkan bu okullara dair tüm sorularınızı bizlere danışabilirsiniz.

Akademik Yaz Okullarimiz
İngiltere’deki üniversitelerden bir bölümü, Türkiye’deki üniversite ya da lise son sınıf öğrencilerine kendi kampüslerinde yaz aylarında akademik yaz okulu programları sunmaktadır. Öğrenciler bu programlar kapsamında İngiliz üniversite hayatını deneyimleme şansı elde etmekte, Ekonomi, İşletme, Politika ya da Bilim alanları gibi değişik konularda dersler alabilmekte ve üniversitenin düzenlediği sosyal ve kültürel aktivitelere dahil olabilmektedir.
Dil Okullarımız

İngiltere’de çok çeşitli programlar sunan pek çok dil okulu bulunmaktadır. British Side'ın resmi olarak teslim ettiği tüm dil okulları British Council onaylıdır. Ayrıca çoğu okul, Quality English grubundadır. Quality English, yüksek kalite ve standartlara sahip dil okullarının oluşturduğu bir gruptur.

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.