Loading…
SİTE ARAMASI

Gizlilik Bildirimimiz

B Side Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Anonim Şirketi (bundan sonra “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından elektronik posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslarla paylaşılmaz. Kişisel bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak, sizlerle temas kurmak ve e-posta ile basın bülteni veya kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez. www.britishside-edu.com sitesini ziyaret eden ve kişisel bilgilerini bizlerle paylaşan kullanıcı, şirketimizin kendileriyle yukarda belirtilen kapsam ve amaçla iletişim kuracağını peşinen kabul etmiş sayılır.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, şirketimize aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge başka bir mecra veya alanda özel veya ticari amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Bu durum şirketimiz için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Şirketimiz, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri şirketimizin bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak sizin sorumluluğunuzdadır.

Kullanıcılar gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığını ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığını kabul eder. Kullanıcılar aynı zamanda şirketimize gönderdikleri bilgilerin kullanma, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş olduklarını ve herhangi bir amaçla gönderecekleri fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri şirketimizin kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş sayılır.

www.britishside-edu.com sitesinde form girişi yapan kullanıcımız, işbu “Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.