Loading…
SİTE ARAMASI

University of Surrey Burs İmkanı

Surrey Üniversitesi, dünyanın farklı yerlerinden gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Surrey’deki öğrencilerin yüzde 33’ü Birleşik Krallık dışındaki ülkelerdendir.

Surrey’in Mesleki Eğitim yerleştirmeleri, öğrencilere işyerinde uyarlanabilir, esnek, küresel fikirli, kendine güvenen, girişimci ve dijital açıdan anlayışlı olmaları için mesleki, akademik ve kişisel potansiyellerini geliştirme fırsatı verir. Bu nitelikler işverenler tarafından geniş çapta tanınmaktadır ve Surrey’deki yerleştirme öğrencilerinin önemli bir kısmına lisansüstü düzeyde işler sunulmaktadır; bir grup öğrencis ise lisansüstü eğitime devam etmektedir. Surrey Üniversitesi, Times/Sunday Times Good University Guide for 2022’de Mezun İstihdam oranları bazında Yılın Üniversitesi ödülüne layık görülmüştür.

Surrey Üniversitesi, lisans adayları için International Excellence Award (Undergraduate) burs opsiyonunu 2023/24 akademik dönemi için sunuyor:

https://www.surrey.ac.uk/fees-and-funding/scholarships-and-bursaries/international-excellence-award-undergraduate-2023

  • 5000gbp değerinde 1. yılda eğitim ücreti üzerinden indirim
  • Başa bir burstan faydalanmamış olan uluslararası lisans başvurusu yapan öğrencilere açık
  • Başvuru gerekir: Başvurular 1 Ekim’de açıldı, Kasım ayından itibaren aylık değerlendirmeler olacak (Ocak – Mart 2023 arası), 30 Nisan’a kadar başvurular kabul ediliyor.
  • 25 Ocak tarihine kadar adayların lisans başvurusu tamamlanmış olmalı, daha geç başvuran adaylar olağanüstü durumlarda değerlendirmeye alınacak.
  • Başvuru için okuldan kabul almış olunması şarttır.