Loading…
SİTE ARAMASI

Bayes Business School’da Master

British Side öğrencilerimize Bayes Business School yüksek lisans eğitimi için de ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti sunmaya başladık.

City University of London Bayes Business School, Londra’nın Finans merkezinde konumlanmıştır. 150 farklı ülkeden öğrenci grubuna sahip olan okul tam bir uluslararası öğrenci topluluğu içinde eğitim imkanı sunar.

Neden Bayes?

Master portföyleri, Avrupa’nın en kapsamlılarından biridir. Bayes, öğrencilerin yeni konular ya da sektörler keşfetmesine ve seçtikleri uzmanlık alanında üniversitenin sunduğu imkanlar dahilinde araştırmalarını sürdürmelerine destek olarak öğrencilerin kariyer hedeflerini genişletmelerine katkıda bulunmaktadır. Eğitim yaklaşımları, “what to think” odaklı değil, “how to think” üzerinedir. Eğitim süresince, öğrencilerini, sorgulayan, yeni bilgiye açık ve düşünme şeklini bulunulan konuma bağlı adapte edebilen bir topluluk olmaya teşvik eder; aynı zamanda öğrencilerini, eğitim ardı uzmanlıklarında, oldukça yetenekli ve belirsiz durumlarda çok yönlü düşünebilen bireyler olması için hazırlar.

Bayes, 2022 girişi için burs programlarını başvuruya açmıştır. Bursa başvurabilmek için öğrencilerin okuldan kabul almış ve yerini kabul etmiş olmaları gerekmektedir.

Bayes tarafından organize edilen etkinliklere katılım için lütfen tıklayınız.

Bayes Business School yüksek lisans programlarından örnekler:

Actuarial Management
Actuarial Science
Banking and International Finance
Business Analytics
Corporate Finance
Energy, Trade and Finance
International Business
Marketing Strategy and Innovation