Program Örnekleri BA Economics
BA Film Studies
BA International Sports Management
MBA
BA Business Administration
BA American Studies
BA Accounting and Finance
BA Art, Design and Media
MA Advertising and Public Relations
MA International Relations
MA Art History and Visual Culture
Richmond the American International University
Konum: Londra
İnternet Adresi: http://www.richmond.ac.uk/

Richmond, Londra merkezinde Amerikan sistemine uygun eğitim sunan bağımsız ve kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. Londra’nın nezih Richmond ve Kensington bölgelerinde 2 kampüse sahip üniversitenin aynı zamanda Leeds şehrinde de bir futbol akademi okulu bulunur.

 

Richmond, dünyanın en canlı ve kozmopolitan şehirlerinden biri olan Londra’da yaşama imkanına ek olarak , sınıf dışında öğrenme konusunda da göz alıcı kaynak ve fırsatlar sunar. Daha da önemlisi, Richmond dersleri insanları, kurumları, politikaları, problemleri ve tarihiyle şehir yaşamını derslere ve sınıf projelerine getirir.

Richmond’da öğrenciler küçük sınıflarda, alanında uzman akademisyenlerden eğitim alma şansına sahip olurlar. Richmond çok çeşitli konu ve programları keşfetme konusunda öğrencileri cesaretlendiren bir eğitim sunar. Programlar öğrencilerin edebiyat, bilim, matematik, yazı, iş, psikoloji, ve sosyoloji gibi farklı akademik alanlar arasındaki bağlantıları keşfetmelerine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

 
Richmond’dan alınan derecelerin Amerika ve Birleşik Krallık’taki The Open University tarafından onay ve denkliği bulunmaktadır, mezun olan öğrencilerin çift diploma alma şansı olur. Üniversite the British AccreditationCouncil (BAC) tarafından da tanınan bir yüksek eğitim kurumudur.
 
Üniversitede sunulan eğitim programlarından bazıları şu şekildedir: Lisans Hazırlık Programı, Lisans Programları (İşletme-Yönetim, Film Çalışmaları, Psikoloji, Ekonomi, İletişim, Finans, Tarih…) ve Yüksek Lisans Programları (İşletme-Yönetim, Uluslar arası İlişkiler…)

 

Burslar

Okul uluslararası öğrencilere kısmi burs imkanı sunmaktadır. Tüm burs imkanları için okulun web sitesini inceleyebilirsiniz.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.