Program Örnekleri MSc Global Supply Chain and Logistics Management
BSc Business Management
BEng Civil Engineering
BEng Mechanical Engineering
MSc Sustainable Energy Technologies and Management
MSc Sustainable Energy Systems
MSc Management (placement)
MSc Marketing
MSc Automotive and Motorsport Engineering
MSc Aerospace Engineering
MSc Engineering Management
LLM International Intellectual Property Law
LLM International Commercial Law
BSc Psychology
BSc Product Design
BSc Politics
LLB Law
MA Design Strategy and Innovation
Brunel University London
Konum: Londra
İnternet Adresi: http://www.brunel.ac.uk/

1910 yılında teknik bir kolej olarak Chiswick'te kurulan ve sonrasında Uxbridge, batı Londra'daki kampüsüne taşınan Brunel, 1966 yılında üniversite statüsünü elde etmiştir.

16.000 kadar öğrenci ve çalışanı bulunan okulda yer alan departmanlar; Sanat, İşletme, Hukuk, Mühendislik ve Dizayn, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bakım, Bilgi Sistemleri, Bilgisayar ve Matematik, Sosyal Bilimler, Spor ve Eğitim'dir.

Brunel Londra'da yer alan bir kampüs okulu olmanın avantajı olarak Uxbridge'de bulunan kampüsünde öğrencilere çok çeşitli yurt, cafe, sosyal ve spor olanakları sunmaktadır. Londra - Uxbridge metro durağı üniversite kampüsüne çok yakın bir mesafededir, dolayısıyla öğrenciler kolaylıkla Londra merkeze ulaşabilmektedir.

Özellikle mühendislik, işletme, medya ve hukuk alanında öne çıkan üniversitede lisans eğitimleri boyunca öğrenciler sandwich programlara (eğitim ve staj beraber) da devam edebilirler. Üniversitenin lisans ve lisansa hazırlık programları Navitas Group tarafından sunulmaktadır.

Burslar

Brunel International Scholarships kapsamında her sene uluslararası öğrencilere kısmi oranda burslar sunabilmektedir. Detaylar için okulun internet sitesinde yer almaktadır.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Murat Evre

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.