Program Örnekleri Undergraduate Summer School
University of East London International Summer School
Konum: Londra

University of East London International Summer School kapsamında sunulan derslere katılırken okulun Docklands ya da Stratford kampüslerindeki tek kişilik odalarda kalma fırsatı sunulmaktadır.

Londra merkezine yarım saat uzaklıktaki bulunan University of Easy London kampüslerinde verilen yaz okulunda, bitiminde alacagınız sertifikanın yanı sıra, bazı dersleri kendi okulunuzda saydırma şansınızın olabileceği akredite dersler sunulmaktadır.

Çeşitli markaların merkezlerine gezilerin de düzenlendiği Fashion Culture dersi, Londra Borsası, Bloomberg gibi merkezlere geziler düzenlenen London Financial Markets, International Business and  Communication ve Facebook, Uber, Twitter merkezlerine geziler düzenlenen Digital Start Ups  for Entreprenurship dersi yaz okulu kapsamında seçebileceğiniz derslerdir.

Derslerin yanı sıra haftasonu Londra’nın önemli merkezlerine gezilerin olduğu sosyal aktiviteler de düzenlenmektedir, öğrenciler Londra  gibi bir dünya şehrini deneyimlerken bir yandan da iş dünyasının dinamiklerine uygun ve pratiğe dersler almaktadırlar.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.