Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
18 Yaş altı öğrenciler için İngilizce
İş İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi
Mesleki İngilizce
Akademik İngilizce
Hobi ve İngilizce
Öğretmenler için İngilizce
Wimbledon School of English, London
Konum: Londra

İngiltere’nin en eski dil okullarından biri olan Wimbledon School of English, Londra'nın merkezine 20 dakika güneyde bulunan nezih Wimbledon kasabasında yer almaktadır.

Wimbledon, Londra’daki en seçkin yerleşim alanlarından biri olup Londra’yı caddelerden uzak sakin bir bölgede yaşamak isteyenler için idealdir, şehir merkezinin dışında olup şehre kısa mesafede olması sayesinde rahatlıkla ulaşım sağlanır. Okul, başta tenis olmak üzere pek çok farklı spor faaliyetleri ve eğlence olanakları açısından zengin bir lokasyonda bulunmaktadır.

Quality English onaylı bir okul olan Wimbledon School of English bağımsız özel bir merkezde eğitim verir; Genel İngilizce, Akademik yıl programları, Akademik İngilizce ve IELTS sınavına hazırlık kursları, Cambridge sınavlarına hazırlık programları, İş İngilizcesi, yetişkinlere yönelik programlar sunmaktadır. Okul öğrencilerine aile yani, ev, otel, konukevi, apartman ya da üniversite yurdunda konaklama hizmetleri verir. Genelde yürüyüş mesafesinde olan ailelerde farklı kategoriler olup, özel banyo, tam/yarım pansiyon ve odada televizyon bulunması gibi çeşitli imkanlar sunulur.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.