Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
İş İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi
Mesleki İngilizce
Akademik İngilizce
London School of English, Londra
Konum: Londra

Her sene dünyanın pek çok ülkesinden çok uluslu şirketlerin yöneticilerine yönelik mesleki İngilizce programları sunan ve bu konuda uzman olan London School of English; Londra’nın en nezih bölgelerinden Holland Park Gardens’da bulunan modern okul binasında; yüksek beklentileri olan ve hızlı verim almayı hedefleyen profesyonel öğrenci kitlesine hitap eden programlar sunar. Londra merkezine çok yakın olan bir diğer merkezi Westcroft Square'de ise Yoğun Genel İngilizce ve sınavlara hazırlık kursları verilmektedir.

Profesyonel İngilizce programları arasında; English for International Business, Young Business English, Communicating Effectively in English, Communication Skills for Lawyers, English for Human Resources, English for Secretaries and Personal/Executive Assistants, English for Engineers, Communication Skills for Bankers gibi 2, 3-6 haftalık eğitimler bulunmaktadır. Yakın zamanda çalışanlarını London School of English'e yollamış olan Alcatel, PricewaterhouseCoopers, IBM, Henkel, NESTLE gibi uluslararası şirketlerin bir listesi okulun web sitesinde görülebilir.

Londra'daki 5 tane Quality English okulundan biri olan London School of English; farklı kategorilerde aile yani, otel, apart otel gibi konaklama hizmetleri de sunmaktadır. Kurs süresince hafta içi hergün öğrenciler için okulun restoranında özel olarak hazırlanmış ücretsiz öğle yemeği verilmektedir.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Çağla Güven
Gülçin Özlem Oğuzlar

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.