Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
İş İngilizcesi
Öğretmenler için İngilizce
Lake School of English, Oxford
Konum: Oxford

Oxford şehir merkezinde kurulmuş olan Lake School of English, farklı ülkelerden gelen öğrencilere 1978 yılından itibaren dil eğitimi vermektedir.

Lake School of English, tarihi Oxford şehrinde merkezi bir konuma sahip olup, öğrencilerin rahatça ulaşabilecekleri alışveriş merkezlerine, kafelere, tiyatrolara, otobüs ve tren istasyonlarına, aynı zamanda ünlü Oxford Üniversitesi’ne yakın bir lokasyonda bulunmaktadır.

Oxford dünyaca tanınan, tarih kokan ve üniversite öğrencileri sayesinde hareketli sosyal hayatı ile çok renkli bir şehirdir. Etkileyici mimarisi, müzeleri ve parkları ile de bilinen Oxford, Londra’ya 1 saat uzaklıktadır.

English UK ve Quality English üyesi olan Lake School of English, dinamik öğretim kadrosu, sıcakkanlı atmosferi ve başarılı öğrencileri ile kalitesini yıllardır kanıtlamış bir dil okuludur. Kısa ve uzun süreli dil programlarının yanında yaz okulları ile İngilizce öğretmenlerine ve profesyonel hayata yönelik ‘English for Effective Comunication, Creactive Teaching in the Primary Classroom, Language, Life and Culture in the UK Today’ gibi programları da bulunmaktadır.

Lake School Of English’te öğrencilere aile yani konaklama seçeneğinin yanı sıra otel ve öğrenci evi gibi farklı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.