Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
Hobi ve İngilizce
Westbourne Academy School of English, Bournemouth
Konum: Bournemouth

İngiltere’nin en güzel plajlarının bulunduğu Bournemouth şehrine 1 km uzaklıkta bulunan Westbourne bölgesinde yer alan okul, öğrencilere farklı yoğunlukta İngilizce programları sunar.

Kendine ait binasında kütüphanesi ve İngilizce dinleme becerisi geliştirmek için özel bir çalışma merkezi bulunur. Çeşitli soayal aktivitelerin düzenlendiği geniş bir bahçesi ve kapalı ortak alanı da olan okul, aile yani konaklama yerleştirmesi yapmaktadır.

Okulun, ekstra yoğun İngilizce, bire bir dersler, Genel İngilizce ile kombine edebileceğiniz Cambridge sınav hazırlık kursları bulunmaktadır. Golf ile ilgilenenler için İngilizce ve golf programı mevcuttur.

Öğrenci şehri olan Bournemouth, hareketli sosyal yaşantısı ve plajları ile ünlüdür. Turizm bölgesi Poole`a da yakın olan Westbourne Academy, öğrencilerin keyifli zaman geçirebilecekleri bir çok sosyal etkinlik düzenlemektedir. Sakin bir bölgede yaşamayı ama hareketli şehir hayatından uzak olmamayı tercih edenler için Westbourne doğru bir seçim olacaktır.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Deniz C. Özcan

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.