Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
Akademik İngilizce
Studio Cambridge, Cambridge
Konum: Cambridge

1954 yılında kurulan Studio Cambridge, Cambridge şehrinin en eski dil okuludur. Bağımsız bir dil okulu olan Studio Cambridge, herhangi bir okullar zincirinin parçası olmayan British Council onaylı bir okuldur.

Her yıl dünyanın dört bir yanından 4000’den fazla öğrenci okula kabul edilmekte ve yüksek standartta eğitim almaktadır.

Studio Cambridge’in ana merkezi 19.yüzyıla ait 2 binadan oluşur ve Cambridge tren istasyonuna 400 metre, şehir merkezine ise yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Cambridge şehri 800 yıllık bir üniversiteye sahiptir ve dünyanın en büyük öğrenim merkezlerinden biri olması ile popüler bir şehirdir. 120.000 kişinin yaşadığı küçük bir şehir olan Cambridge, Londra’ya trenle sadece 45 dakika uzaklıkta, kolay ulaşım ağlarına sahiptir.

Okulda yetişkinler (16 yaş ve üzeri) için Genel İngilizce programları sunulmaktadır; yoğun programlarda ise öğleden sonra Akademik İngilizce, TOEIC/ IELTS sınavlarına hazırlık ya da İş İngilizcesi gibi ek dersler verilmektedir. Çocuklar ve gençler için farklı yaş gruplarına yönelik yaz kampları da mevcuttur. Konaklama olarak öğrencilere değişik aile yani konaklama seçenekleri önerilmektedir. Studio Cambridge kurs ücretlerine dahil olacak şekilde seçenekli aktivite programları sunmaktadır. Aktiviteler genellikle spor, sanat ve el sanatları, dil oyunları, film geceleri, nehirde sandal gezintisi ve akşam sosyal aktivitelerini içerir. Ayrıca, ek bir ücretle, Oxford, Warwick Kalesi, York, Londra, Bath gibi şehirlere günlük geziler de düzenlemektedir.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.