Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
İş İngilizcesi
English in Chester, Chester
Konum: Chester

Chester şehrindeki British Council onaylı tek okul olmasının yanı sıra, Business English UK de olmak üzere pek çok diğer uluslararası eğitim akreditasyon yapısı tarafından, eğitim kalitesi ve servisleri bakımından ‘Mükemmellik’ onayı ile ödüllendirilmiştir.

1976 senesinde kurulmuş olan English in Chester, İngiltere’nin kuzeyinde yer alan Manchester şehrine 1 saat mesafedeki Chester kentinde bulunur. Küçük bir aile kuruluşu olmasının bir avantajı olarak, öğrencilere birebir ilgi gösterilen bu okulumuz, özellikle aile konaklaması seçiminde çok titiz çalışmakta, öğrencilerin profillerine uygun aile eşleştirmesi yapmayı hedeflemektedir.

Okulda Genel İngilizce (25 ya da 50 yaş grubu öğrencilere yönelik ayrı programlar), Sınavlara Hazırlık, İş İngilizcesi gibi programlar birebir ya da grup dersleri olarak sunulmaktadır. English in Chester’da ayrıca İngilizce ve turistik/tarihi geziler içeren kısa dönem programlar da yer almaktadır.

Yıl boyunca eğitim veren English in Chester, rahat ve kolay ulaşım olanaklarının olduğu güvenilir bir kentte eğitim almak isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Aile yani konaklama opsiyonuna ek olarak yurt, otel ya da konukevi gibi konaklamalar da öğrencilere sunulmaktadır.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Diğer

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.