Program Örnekleri Genel İngilizce
İngilizce Sınavlarına Hazırlık
Özel Ders
18 Yaş altı öğrenciler için İngilizce
İş İngilizcesi
Mesleki İngilizce
Akademik İngilizce
Öğretmenler için İngilizce
Bell English, Londra ve Cambridge
Konum: Londra, Cambridge

Uluslararası bir dil merkezi olan Bell English; İngiltere’de Londra ve Cambridge kentlerindeki merkezlerinde yetişkinlere ve küçük yas grubundaki öğrencilere yönelik programlar sunmaktadır. Yaz aylarında çocuklara yönelik programlarını kampüs konaklamalı yaz okullarında gerçekleştiren Bell "yaşayarak öğrenme" vizyonuyla eğitim vererek uzun yıllardır aynı kalite çizgisini korumayı başarmıştır.

 

Londra’da şehir merkezinde yer alan eğitim binasında Genel İngilizce, Profesyonellere yönelik İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık, Öğretmen Kurslarının yanı sıra yoğun programları ya da eğitimin bir parçası olan Londra’yı tanıma amaçlı özel kurslar da sunulmaktadır.

 

 

Cambridge'deki okulu şehre beş dakika yürüyüş mesafesinde olup, Cambridge şehri İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler tarafından yerel aksanın yalın ve akademik olması açısından çok sık tercih edilir, Londra'ya bir saat mesafede bulunan bu merkezlerinde de yetişkinlere yönelik tüm kurslarının yanı sıra Akademik Hazırlık programları da bulunmaktadır.

 

Yaz aylarında 8-17 yaş grubuna yönelik aktiviteli veya akademik içerikli özel kurslarını sene boyunca eğitim veren prestijli yatılı okulların kampüslerinde gerçekleştiren Bell küçük yaştaki öğrencilerin gözetimine çok önem verir, her 6 öğrenciye bir eğitmen düşen bu okullarda eğitmenler de aynı kampüslerde konaklar. Bu okullar genellikle İngiltere'nin merkezi güneyinde, Cambridge, Oxford, Kent gibi merkezlerin kırsal alanlarında yer almaktadır.

 

Bell, farklı merkez ve kursları için aile yani, otel, apart otel, kampüs, yurt gibi değişik konaklama opsiyonları sunmaktadır.

Bu Okulda Eğitim Alan Öğrencilerimiz Ebru Ataman

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.