University of Surrey Öğrenci İzlenimleri
Program: MSc International Tourism Management
Tarih: 2018 - 2019 Akademik Eğitim Dönemi

Öğrencimizin ilk dönem sonunda izlenimlerine dair emailini sizlerle paylaşıyoruz. ...Gelecek sene İngiltere’de yüksek lisans özellikle de Turizm bölümünü düşünenlere Surrey’i tavsiye etmek isterim...

Program: MSc Biomedical Engineering
Tarih: 2014 - 2015 Akademik Eğitim Dönemi

Sosyal olanaklar harika. Her turlu faliyete istediginiz zaman katilabilirsiniz. Acikcasi derslerden fazla vakit bulamadim, yalniz bulanlara hitap edecek hersey mevcut.

Program: MA Translation and and Interpreting Studies
Tarih: 2012 - 2013 Akademik Eğitim Dönemi

Üniversitenin olanaklarına gelince öncelikle çok zengin bir kütüphanesi var (bir katı sadece çeviri ve dil öğrencilerine yönelik). Üniversite kampüsü ise Londra’ya trenle yaklaşık 30-40 dk uzaklıktaki Guildford kasabasında. Aynı zamanda kampüs ortamı doğayla iç içe ve oldukça sakin.

Program: MSc Operations and Logistics Management
Tarih: 2010 - 2011 Akademik Eğitim Dönemi

British Side'dan da aldığım bilgilerle akademik açıdan iyi bir sıralamada olan Surrey Universitesini tercih ettim. Hem konum olarak, hem de yaşam kalitesi olarak yüksek lisans öğrencilerine çok uygun bir yer. Okulun da akademik açıdan başarılı olması tercihimin doğruluğunu kanıtlıyor.

Program: MSc International Economics, Finance and Development
Tarih: 2008 - 2009 Akademik Eğitim Dönemi
Jean Monnet Burs Programı

Ekonomi bölümünde master yapan benimle birlikte 4 Türk öğrenci var. Ağırlıklı olarak Yunan, Çinli, Hint öğrenciler olmakla birlikte pek çok değişik ülkeden öğrenci var.

Program: MSc Clinical Biochemistry
Tarih: 2008 - 2009 Akademik Eğitim Dönemi

Konaklama çok iyi. Yurdumdan çok memnunum. Türk, Lübnanlı, Hint, Meksikalı ve İngiliz öğrencilerle kalıyorum.

Program: MSc International Business Management
Tarih: 2008 - 2009 Akademik Eğitim Dönemi

Surrey'de yaşam çok rahat ve eğlenceli. Gerek kampüs içi gerekse kampüs dışında neredeyse haftanın her günü mutlaka bir parti organizasyonu var. Sosyal ve Spor etkinlikler de burada sayılamayacak kadar fazla.

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.