Kingston University London Öğrenci İzlenimleri
Program: BSc Business Management
Tarih: 2015 - 2016 Akademik Eğitim Dönemi

Ingiltere, egitimim alaninda ogrencilere hem akademik hem de pratik alanda katkı sagliyor. Bu nedenle yurtdisinda egitim olarak secenegim Ingiltere oldu.
Program: MSc International Business Management
Tarih: 2012 - 2013 Akademik Eğitim Dönemi

Her şeyden önce Kingston bölgesi Londra’da merkezin aksine birçok İngilizle karşılaşabileceğiniz bir bölge. Hem şehrin biraz dışında İngiliz kültürünü görebileceğiniz hem de istediğiniz zaman yarım saat içerisinde merkezde olabileceğiniz Londra’nin elit merkezlerinden biri.

Program: MSc Biomedical Science
Tarih: 2011 - 2012 Akademik Eğitim Dönemi
Kingston University London Scholarship

Kingston University sunduğu araştırma seçenekleri, akademik kadro ve bilimsel kaynaklara ulaşma kolaylığıyla lisansüstü eğitimi lisans öğreniminden açık şekilde ayırıp sizi bir sonraki aşamaya taşıyor. Her türlü soru ve sorunla ilgili spesifik birimlerin bulunması, öğrencilere her konuda destek veren servislerin olması ve tüm bunları koordine eden sağlam sistem altyapısı da özellikle yurtdışından gelen öğrenciler için eğitim ve yaşantıyı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Program: MSc Clinical Applications of Psychology
Tarih: 2013 - 2014 Akademik Eğitim Dönemi

Benim okul başarılarım dahilinde gidebileceğim en iyi okullardan biriydi. Burası dışında başvurduğum diğer okullardan da kabulüm geldi ama şu an çok mutluyum iyi ki burayı seçmişim çünkü programından çok memnunum.

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.