University of Southampton Öğrenci İzlenimleri
Program: LLM Maritime Law
Tarih: 2014 - 2015 Akademil Eğitim Dönemi
University of Southampton Scholarship


Dünyanın değişik yerlerinden gelen insanları tanımak, yeni dünyaları keşfetmek ve değişik bakış açılarını kullanabilmek kısacası bilmek, öğrenmek ve hayatın tatlı sürprizlerine şahit olmak büyük mutluluklardır. İngiltere'de Yüksek Lisans macerası yaşamak ise bu mutlulukları tanımanın en iyi yollarından biri.

Dünyanın değişik yerlerinden gelen insanları tanımak, yeni dünyaları keşfetmek ve değişik bakış açılarını kullanabilmek kısacası bilmek, öğrenmek ve hayatın tatlı sürprizlerine şahit olmak büyük mutluluklardır. İngiltere'de Yüksek Lisans macerası yaşamak ise bu mutlulukları tanımanın en iyi yollarından biri. Bu macerayı yaşama imkanı sağlayan annem ve babama, her zaman yanımda olan arkadaşlarıma, akademik anlamda zengin bir bilgi birikimini aktaran değerli hocalarıma ve her konuda yardımcı olan danışmanım Özge Yuvanç ve Tüm British Side çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Southampton Üniversitesi'nde eğitim alacaklar için, Institute of Maritime Law tarafından düzenlenen Southampton limanına yapılan tekne turunu tavsiye ederim.
Sevgiler ve Saygılar

© 2015 BRITISH SIDE. All rights reserved.